Про компанію

ТОВ " Теплохімзахист " - підприємство, яке упродовж більш десяти років є активним учасником будівельно-монтажного ринку  України. Компанія зарекомендувала себе серед професіоналів з найкращого боку. Основна діяльність організації – спеціальні роботи у сфері енергетики  - антикорозійні  роботи та  ізоляція . Фахівці ТОВ " Теплохімзахист " користуються попитом на будь-яких об'єктах, де є теплоносії: котельні установки, турбоагрегати, теплові мережі - словом, скрізь, де потрібен  антикорозійний  захист  та ізоляція.

Види діяльності :

- Антикорозійний захист та теплова ізоляція трубопроводів з температурою... від - 60°С до 700°С;

- Теплова ізоляція устаткування енергетики ;

- Теплова ізоляція і облицювання котлоагрегатів різної потужності, водонагрівних, парових турбін;

- Антикорозійний захист металоконструкцій, резервуарів для нафтопродуктів, гарячої і холодної води, залізобетонних поверхонь; 

Головне достоїнство ТОВ " Теплохімзахист " - його колектив. Практично усі інженерно-технічні фахівці компанії мають вищу освіту. Робітники в своїх сферах роботи - професіонали найвищого класу. Все це результат ретельного відбору і регулярного підвищення кваліфікації .

Сила колективу нашої організації не лише в освіті, але й в основному принципі, за яким будується робота в середині підприємства, - це самостійність і висока довіра. На підприємстві немає тотального контролю за кожним кроком співробітників. Усі працівники знають головну умову: якщо людина не може самостійно працювати - означає " Теплохімзахисту " він не підходить. Кожен наш працівник повинен усвідомлювати, що саме він робить і для чого. Окрім особистої ініціативи і індивідуальної відповідальності для всіх співробітників обов'язкове дотримання корпоративних традицій і законів ТОВ " Теплохімзахисту "

Працівники компанії ТОВ " Теплохімзахист " при виконанні робіт користуються професійним обладнанням